Fine Art Print2018-11-01T13:49:19+00:00

Fine Art Print je spojenie umenia a remesla so špičkovou tlačovou technológiou, archívnymi atramentami a papierom z čisto prírodných materiálov. Takýto druh výstupu je určený pre tlače umelcov, fotografov, grafikov, návrhárov, ilustrátorov, archivárov a reštaurátorov.

epson

Tlačiarne

Tlačiarne Epson Stylus Pro typovej rady 9900 a 11880 sú v súčasnosti špičkou fotografickej atramentovej technológie. Kombinujú presnosť tlačovej hlavy MicroPiezo TFP™ s mimoriadnym výkonom atramentu Epson UltraChrome® HDR.

Epson UltraChrome HDR predstavuje najnovšiu generáciu pigmentových atramentov. Využíva desať farieb – vrátane úplne novej oranžovej a zelenej – atrament Epson UltraChrome HDR vytvára najširší farebný gamut. Svetlostálosť atramentov bola certifikovaná na minimálne 200 rokov.

Tlačiarne sú schopné zvládnuť prakticky akýkoľvek typ média až do 64 palcov (162 cm) a nastavujú štandard pre tlač na profesionálne média.

[/fusion_builder_column_inner][/fusion_builder_row_inner]

Papiere Hahnemühle

Firma Hahnemühle má viac ako 400-ročnú históriu. V roku 1990 vyvinula papiere Digital FineArt Collection a bola prvá, ktorá vyrábala tento typ papiera. Dnes papiere “Made by Hahnemühle” predstavujú štandard pre archívy galérií a výstavy. Prírodná štruktúra a coating umožňujú najvyššiu kvalitu tlače v každom detaile a jedinečnú škálu a intenzitu farieb.

Papiere a plátna sú z čisto prírodných materiálov (100% bavlna, príp. bambusové vlákno) bez použitia kyselín a chemických prísad. Sú rozdelené do troch skupín výrobkov:Matné – papiere s matným povrchom v matnom, hodvábne matnom alebo štruktúrovanom povrchu ako Photo Rag® – štandard pre papiere vo svojom segmente. Lesklé – zahŕňa všetky papiere Hahnemühle s lesklou povrchovou úpravou, ako sú napríklad Baryta papiere, so svojím tradičným fotografickým vzhľadom. Pod názvom Canvas FineArt nájdete plátna rôznych gramáží s matným alebo lesklým povrchom pre umelecké reprodukcie a fotografie.

hahn2

Druck

hahnemuhle_certifikat

Certifikát pravosti & hologram

Certifikát pravosti Hahnemühle bol zavedený kvôli ochrane unikátnosti tlače vašich jedinečných diel a reprodukcií na papieri Hahnemühle s cieľom zabrániť kopírovaniu alebo odcudzeniu.

Každý certifikát je zo špeciálneho papiera s vodoznakom Hahnemühle a bezpečnostnými fluorescenčnými vláknami. Pre najvyššiu ochranu môže byť k certifikátu dodaný jeden pár číslovaného hologramu. Jeden hologram sa nalepí na zadnú stranu vašej tlače a druhý na certifikát. Kombinácia týchto dvoch hologramov zaručuje jedinečnosť tlačeného diela.

Pre našich zákazníkov máme takýto systém zavedený a radi pomôžeme s jeho prípravou a registráciou.

Príklad ceny tlače na prémiový papier Hahnemühle

Hahnemühle 20 x 30 cm 30 x 45 cm 50 x 70 cm
Photo Rag Baryta 315 gsm, Photo Rag Ultra Smooth 305 gsm 6,12 € 13,78 € 35,70 €
Museum Etching 350 gsm 6,34 € 14,26 € 36,96 €

Uvedené ceny sú vrátane DPH.